دکتر محمد حیدری :در آیین تجلیل از پیشکسوتان مدیریت برق دزفول ۲۴ اسفند

دکتر محمد حیدری:
*سبک زندگی دزفولی‌ها سبک مصرف صحیح سرمایه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول؛ روز جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول در آیین تجلیل از پیشکسوتان مدیریت برق شهرستان دزفول بیان داشت:
همه گام های بعدی دنیای مدرن و صنعتی، به تولید انرژی بستگی دارد و آنچه که امروز ما را در هم‌آوردی همه جانبه با قدرت‌های مستکبر دنیا مواجه کرده، رسیدن به انرژی پیشرفته هسته ای است.

دکتر محمد حیدری تصریح کرد: آنچه موجب نگرانی انسان می باشد پایان پذیر بودن انرژی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول ادامه داد: با توجه به تحمیل شرایط تحریمی بر ملت ما، دولت برای تولید انرژی در حال صرف هزینه های هنگفت می باشد و لازم است همه مردم با رعایت الگوی مصرف، زندگی آینده فرزندان خود را تضمین و تأمین کنند.

وی افزود: یکی از اشکالات سبک زندگی ما رعایت نکردن الگوی مصرف است که کشور ما را به یکی از پرمصرف‌ترین کشورهای جهان در زمینه های مختلف از جمله مصرف گاز، برق، سوخت و .. تبدیل کرده و مردم ما از سرمایه ای که در اختیار دارند به درستی استفاده نمی کنند.

دکتر حیدری ادامه داد: در دزفول و در میان مردم متمدن این شهر، *فرهنگ قناعت، کم و درست مصرف کردن و فرهنگ پس انداز کردن وجود دارد و همین باعث شده تا سبک زندگی مردم دزفول سبک مصرف صحیح سرمایه و الگوی مناسبی برای مصرف بهینه انرژی باشد*

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: *لازم است نسبت به مصرف انرژی برق همین سبک را اجرا نماییم تا در فصل تابستان با بحران روبرو نشویم چراکه هرساله با مشکلاتی مواجه هستیم و تنها راه حل آن، مصرف صحیح و بهینه انرژی است

۲۳۰۱