1398/04/29
 
نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت خام دزفول برگزار شد نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت خام دزفول برگزار شد

نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت دزفول از سوی فرماندار این شهرستان و با حضور حاج احمد خیر الدین مدیر عامل شرکت مک اویل از لبنان برگزار شد.در این نشست مسائل مهم وکلیدی از قبیل فراهم نمودن زی...

ادامه مطلب
 سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول راه اندازی شد سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول راه اندازی شد

روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول از راه اندازی سامانه پیام کوتاه این فرمانداری به مناسبت هفته دولت خبر داد.

ادامه مطلب
گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد

درهفته دولت گلزار شهدای دزفول توسط مدیران و کارکنان ادارات و اعضاء بسیج ادارات این شهرستان غبارروبی و عطر افشانی شد.

ادامه مطلب
 بمناسبت هفته دولت طی آئینی ترانس سوم پست برق زیباشهر دزفول وارد مدار شد بمناسبت هفته دولت طی آئینی ترانس سوم پست برق زیباشهر دزفول وارد مدار شد

در مراسمی با حضور”مهندس خبیر” معاون استاندار خوزستان، فرماندار ویژه دزفول و مسئولین ادارات مختلف این شهرستان ترانس سوم زیباشهر وارد مدار شد.

ادامه مطلب
بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول

بمناسبت هفته دولت افتتاح فاز اول توسعه مزرعه پرورش قارچ باران دزفول، 6 پروژه زیربنایی جهاد کشاورزی شامل احداث 5 هزار هکتار شبکه فرعی و 5 پروژه تحت فشار در سطح 100 هکتار به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب
توقف
اخبار
تاریخ: 1393/06/10 نظرات: 0 نظر نمایش: 1242 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
42 طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی در دزفول افتتاح شد

 42 طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی در دزفول افتتاح شد
در هفته بزرگداشت دولت 42 طرح و پروژه عمرانی ،فرهنگی ،خدماتی و اقتصادی با حضور معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان و مسوولان محلی در دزفول افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دزفول ˈ فرج الله خبیرˈ در آیین بهره برداری از این طرح ها در دزفول ضمن گرامیداشت هفته دولت با بیان اینکه با افزایش قدرت تولید می توان تورم و گرانی را مهار کرد گفت:با بهره گیری مناسب از ظرفیت ها می توان ، رشد و توسعه را شتاب بخشید.

وی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در این خصوص گفت:با فرهنگ سازی و ارائه خدمات بیشتر وضعیت اقتصاد در جامعه بهبود می یابد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان به شاخص های اقتصادی در دزفول اشاره کرد و گفت:شاخص های اقتصادی موجب در دزفول موجب شده تا بسیاری از مشکلات این شهرستان با کمک و سرمایه گذاری مردم مرتفع شود.

ˈمحمدرضا کرمی نژاد ˈ شهردار دزفول نیز از افتتاح 31 طرح عمران شهری با اعتبار 200 میلیارد ریال خبر داد و گفت:اجرای 350 هزار متر مربع آسفالت خیابانها با اعتباری افزون بر 100میلیارد ریال از جمله این طرح ها می باشد.

وی پیاده رو سازی ،فاز یک لوله گذاری زهکش نگارستان ، جدول بندی بلوار ملاصدرا ، بلوار پیام آوران،احداث فاز اول کنار گذر غرب به طول دو کیلومتر و عرض 45 متر ،احداث و بهسازی پارک های محله ای نیشکر را از جمله طرحهای شهرداری دزفول عنوان کرد وگفت:با پیگیری صورت گرفته تعریض و آسفالت جاده محمدبن جعفر نیز در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

ˈمحسن نمازی فرˈ مدیر توزیع برق دزفول نیز در آیین بهره برداری از ترانس سوم پست برق 132/33 کیلو ولت زیبا شهر دزفول گفت:هدف از اجرای این طرح افزایش ضریب اطمینان و پایداری و توسعه شبکه برق مناطقی از شهر دزفول و ایجاد ظرفیت وتأمین برق متقاضیان جدید در بخش هایی از مرکز شهر دزفول وحومه می باشد.

وی هزینه اجرای این پروژه را 15 میلیارد ریال عنوان کرد وگفت:اجرای این پروژه با ظرفیت 30 مگاولت آمپر از خردادماه سال جاری آغاز شد.

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان دزفول از افتتاح مجتمع آبرسانی روستای شهید بهشتی دزفول خبر داد و گفت:این پروژه با چشم انداز 30 ساله شامل حفر و تجهیز چاه عمیق آب شرب دو جداره ،تهیه و کار گذاری لوله خط انتقال آب پلی اتیلن ، احداث و نصب مخزن هوایی ذخیره آب فلزی و نصب سیستم تله متری به منظور مدیریت آب مخازن اجرا گردید.

ˈمحمدرضا رحمتی مهرˈ افزود:اعتبار هزینه شده برای این مجتمع آبرسانی 18 میلیارد و 865 میلیون ریال می باشد که روستاهای شهید بهشتی،سیدنور،شنگر علیا و چغاچشمه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

افتتاح مدرسه راهنمایی 12 کلاسه ایثار در روستای محمدبن جعفر دزفول با زیر بنای دو هزار و100 متر مربع و اعتبار 11 میلیارد و 500 میلیون ریال از دیگر طرح های مورد بهره برداری در دزفول می باشد.

رییس اداره راه و شهرسازی دزفول نیز در آیین بهره برداری از اتوبان مجاور دانشگاه آزاد اسلامی گفت:این اتوبان با شش هزار متر مربع آسفالت و چهار هزار متر مربع جدول بندی و کف پوش گذاری اجرا شد.

ˈمنصور نظریان سیاهپوش ˈ اعتبار هزینه شده برای این اتوبان را چهار میلیارد ریال دانست که با همکاری شهرداری دزفول بهره برداری شد.

همچنین با حضور معاون استاندار خوزستان هفت طرح جهاد کشاورزی در دزفول افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیر جهاد کشاورزی دزفول این طرح ها را شامل احداث شبکه های فرعی آبیاری،طرح آبیاری تحت فشار باغات مرکبات شهید رجایی و چهار طرح آبیاری تحت فشار در باغات مرکبات دزفول و نیز طرح توسعه قارچ دز عنوان کرد.

ˈاحمد زارعی ˈاعتبار هزینه شده برای این طرح ها را 220 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: شرکت کشت وصنعت قارچ دز(قارچ باران ) که از سال 89 آغاز به کار کرد ظرفیت تولید سالانه 300 تن قارچ خوراکی را دارد.

وی تولید کمپوست را از نیازهای ضروری تولید قارچ عنوان کرد و گفت:بزودی واحد تولیدی کمپوست نیز با اشتغال 20 نفر در دزفول بهره برداری می شود.

در این آیین از ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ شهردار دزفول و ˈجمال الدین برفر ˈ مدیر آبفا این شهر که در حادثه توفان هفته گذشته عملکرد خوبی ارائه کرده و در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات ناشی از توفان اقدام کردند با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.
کد: 8366
گروه: عمومی
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری دزفول
 
تصاویر مرتبط
  •  42 طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی در دزفول افتتاح شد
  •  42 طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی در دزفول افتتاح شد
  •  42 طرح و پروژه عمرانی و فرهنگی در دزفول افتتاح شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیوندها

 

 

آخرین تصاویر
برای دیدن آلبوم کلیک کنید جاذبه های تاریخی دزفول