1398/04/29
 
نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت خام دزفول برگزار شد نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت خام دزفول برگزار شد

نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت دزفول از سوی فرماندار این شهرستان و با حضور حاج احمد خیر الدین مدیر عامل شرکت مک اویل از لبنان برگزار شد.در این نشست مسائل مهم وکلیدی از قبیل فراهم نمودن زی...

ادامه مطلب
 سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول راه اندازی شد سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول راه اندازی شد

روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول از راه اندازی سامانه پیام کوتاه این فرمانداری به مناسبت هفته دولت خبر داد.

ادامه مطلب
گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد

درهفته دولت گلزار شهدای دزفول توسط مدیران و کارکنان ادارات و اعضاء بسیج ادارات این شهرستان غبارروبی و عطر افشانی شد.

ادامه مطلب
 بمناسبت هفته دولت طی آئینی ترانس سوم پست برق زیباشهر دزفول وارد مدار شد بمناسبت هفته دولت طی آئینی ترانس سوم پست برق زیباشهر دزفول وارد مدار شد

در مراسمی با حضور”مهندس خبیر” معاون استاندار خوزستان، فرماندار ویژه دزفول و مسئولین ادارات مختلف این شهرستان ترانس سوم زیباشهر وارد مدار شد.

ادامه مطلب
بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول

بمناسبت هفته دولت افتتاح فاز اول توسعه مزرعه پرورش قارچ باران دزفول، 6 پروژه زیربنایی جهاد کشاورزی شامل احداث 5 هزار هکتار شبکه فرعی و 5 پروژه تحت فشار در سطح 100 هکتار به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب
توقف
اخبار
تاریخ: 1393/06/10 نظرات: 0 نظر نمایش: 1739 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول

بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول
بمناسبت هفته دولت افتتاح فاز اول توسعه مزرعه پرورش قارچ باران دزفول، 6 پروژه زیربنایی جهاد کشاورزی شامل احداث 5 هزار هکتار شبکه فرعی و 5 پروژه تحت فشار در سطح 100 هکتار به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دزفول طی آئینی در مزرعه پرورش قارچ”باران” دزفول و با حضور مسئولین اجرایی شهرستان و مهندس خبیر معاون استانداری خوزستان، ۷ طرح جهاد کشاورزی به افتتاح رسید. در این مراسم علاوه بر افتتاح فاز اول توسعه مزرعه پرورش قارچ باران دزفول ۶ پروژه زیربنایی جهاد کشاورزی افتتاح شد.

“احمد‌ زارعی” مدیر جهاد کشاورزی دزفول با بیان اینکه از مجموع ۷ پروژه افتتاح شده ، ۶ پروژه عمرانی و زیربنایی است تصریح کرد: تجهیز و نوسازی اراضی، احداث ۵ هزار هکتار شبکه فرعی و ۵ پروژه تحت فشار در سطح ۱۰۰ هکتار از جمله این پروژه های زیربنایی است که با اعتباری ۲۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

وی به افتتاح فاز اول توسعه مزرعه پرورش قارچ دزفول نیز اشاره و اظهار کرد: این واحد تولیدی از سال ۸۹ با ظرفیت ۲۲۰ تن در سال و اشتغال زایی ۳۰ نفر به بهره برداری رسید و همزمان طرح توسعه این مزرعه نیز که توسط سرمایه گذار بخش خصوصی اداره می شود، تهیه شد.

زارعی ادامه داد: با افتتاح فاز اول توسعه این مزرعه که با تسهیلات بانکی و آورده سرمایه گذار صورت گرفته، تولید ۳۰۰ تن قارچ به ظرفیت این مزرعه افزوده شده که ۳۰ نفر دیگر نیز در این مزرعه مشغول به کار شده اند.

مدیر جهاد کشاورزی از آمادگی این مج موعه برای افتتاح فاز دوم توسعه افزود: فاز دوم توسعه این مزرعه تولید قارچ نیز حداقل ۳۰۰ تن دیگر به ظرفیت تولید سالانه قارچ این مزرعه افزوده خواهد کرد که در صورت مساعدت سیستم بانکی می توان با بهره برداری از فاز دوم ۳۰ نفر دیگر را مشغول به کار کرد.

وی به طرح واحد تولیدی کمپوست توسط این مزرعه اشاره و خاطر نشان کرد با توجه به نیاز ضروری صنعت پرورش قارچ به کمپوست و مقرون به صرفه نبودن تهیه آن، این مجموعه تصمیم به طراحی و ساخت واحد تولیدی کمپوست در این مجموعه دارد که با راه اندازی این واحد ۲۰ نفر دیگر نیز مشغول بکار خواهد شد.

فرج‌الله خبیر معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان نیز ظرفیت دزفول در حوزه کشاورزی، دامداری و صنایع تبدیلی را ظرفیتی بالا توصیف و اعلام کرد: وظیفه مسئولین برداشتن موانع است که در صورت برداشته شدن این موانع و با ورود بخش خصوصی به اقتصاد و مردمی شدن آن، بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور حل خواهد شد.

وی زمینه تولید را زمینه‌ای مثبت و سازنده اعلام و اظهار کرد: وظیفه دولت فعال کردن تولید است و تولید است که می‌تواند تورم و گرانی را حل کند و به اقتصاد سر و سامان بدهد.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای اقتصادی دزفول ادامه داد: دلیل این شاخص ها، خصوصی تر بودن اقتصاد در دزفول است به همین دلیل در دزفول نسبت به استان شاهد پویایی اقتصادی هستیم.
کد: 8371
گروه: عمومی
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری دزفول
 
تصاویر مرتبط
  • بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول
  • بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول
  • بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول
  • بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیوندها

 

 

آخرین تصاویر
برای دیدن آلبوم کلیک کنید جاذبه های تاریخی دزفول