1398/04/29
 
نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت خام دزفول برگزار شد نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت خام دزفول برگزار شد

نشست ارزیابی جهت سرمایه گذاری پالایشگاه نفت دزفول از سوی فرماندار این شهرستان و با حضور حاج احمد خیر الدین مدیر عامل شرکت مک اویل از لبنان برگزار شد.در این نشست مسائل مهم وکلیدی از قبیل فراهم نمودن زی...

ادامه مطلب
 سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول راه اندازی شد سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول راه اندازی شد

روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول از راه اندازی سامانه پیام کوتاه این فرمانداری به مناسبت هفته دولت خبر داد.

ادامه مطلب
گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد

درهفته دولت گلزار شهدای دزفول توسط مدیران و کارکنان ادارات و اعضاء بسیج ادارات این شهرستان غبارروبی و عطر افشانی شد.

ادامه مطلب
 بمناسبت هفته دولت طی آئینی ترانس سوم پست برق زیباشهر دزفول وارد مدار شد بمناسبت هفته دولت طی آئینی ترانس سوم پست برق زیباشهر دزفول وارد مدار شد

در مراسمی با حضور”مهندس خبیر” معاون استاندار خوزستان، فرماندار ویژه دزفول و مسئولین ادارات مختلف این شهرستان ترانس سوم زیباشهر وارد مدار شد.

ادامه مطلب
بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول بهره‌برداری از ۷ پروژه جهاد کشاورزی در دزفول

بمناسبت هفته دولت افتتاح فاز اول توسعه مزرعه پرورش قارچ باران دزفول، 6 پروژه زیربنایی جهاد کشاورزی شامل احداث 5 هزار هکتار شبکه فرعی و 5 پروژه تحت فشار در سطح 100 هکتار به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب
توقف
اخبار
تاریخ: 1393/06/10 نظرات: 0 نظر نمایش: 2023 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد

گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد
درهفته دولت گلزار شهدای دزفول توسط مدیران و کارکنان ادارات و اعضاء بسیج ادارات این شهرستان غبارروبی و عطر افشانی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول همزمان با هفته دولت ، معاون فرمانداری ویژه دزفول و مسئولین واعضاء بسیج ادارات این شهرستان با حضور در گلزار شهدای شهیدآباد وبهشت علی در این آیین معنوی ضمن غبار روبی مزار شهدا با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل نسبت به شهدا انقلاب ادای احترام کردند

معاون فرمانداری ویژه شهرستان دزفول درحاشیه این مراسم معنوی ضمن گرامیداشت باد و خاطره شهدای دولت گفت: استواری و صلابت نظام جمهوری اسلامی و ماندگاری ارزش‌های انقلاب اسلامی برگرفته از ایثار و فداکاری شهدا در همه عرصه‌ها بوده است.

مهندس"احمد علیپور" شهیدان رجایی و باهنر را اسوه ها و الگوهای اخلاق، مجاهدت و تقوا توصیف کرد و گفت: مجاهدتها و خدمات صادقانه و خالصانه این دو شهید در دوران زندگیشان اسوه و الگویی مناسب برای همه مدیران و مسئولین است تا خدمات خود در راستای رشد و اعتلای جامعه اسلامی ارائه دهند.

وی تصریح کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، به خصوص شهدای دولت در هفته‌ای که به همین مناسبت نامگذاری شده‌ است می‌تواند باعث رشد و ترقی کشور در همه ابعاد گردد.

علیپور افزود: مجاهدت تنها دست میدان رزم نبوده بلکه در میدان‌های کار و تلاش و فعالیت برای ساماندهی امور مسلمانان و تلاش برای پیشرفت و ترقی کشور می‌تواند از امور مهم جهاد به حساب آید.

معاون فرمانداری ویژه شهرستان دزفول افزود: اقتدار و پایداری نظام جمهوری اسلامی نتیجه تلاش و فداکاری و مجاهدت مردان مردی است که در عرصه اجرایی و مدیریتی کشور با تلاش و فداکاری و برنامه‌ریزی صحیح برای صلابت و استواری ایران فعالیت داشته و دارند.

علیپور در ادامه با بیان این ‌که شهدا به ما نیاز ندارند گفت: ما با برگزاری مراسمات معنوی و غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا و یاد آن‌ها برای خود تسکین و قوت قلب ایجاد می‌کنیم و راه آنان را تا رسیدن به نقطه مطلوب ادامه خواهیم داد.

وی درپایان سخنان خودگفت: ما به برکت خون شهدا نفس آزاد و راحت می کشیم.
کد: 8377
گروه: عمومی
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری دزفول
 
تصاویر مرتبط
  • گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد
  • گلزار شهدای دزفول غبارروبی و عطر افشانی شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیوندها

 

 

آخرین تصاویر
برای دیدن آلبوم کلیک کنید جاذبه های تاریخی دزفول